Zapisy

Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej szkoły prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego w formie elektronicznej i wysłanie go za pośrednictwem naszej strony.
Formularz rejestracyjny stanowi część wymagań prawnych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania szkoły i zapewnienia środków bezpieczeństwa uczniom.

Decydując się posłać dziecko do naszej szkoły rodzice/ opiekunowie zobowiązani są do zaakceptowania wszystkich punktów deklaracji dołączonej do formularza rejestracyjnego. Prosimy o jego rzetelne i kompletne wypełnienie poniżej.

W związku z ograniczoną ilością wolnych miejsc w szkole, przed wysłaniem formularza rejestracyjnego prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły z zapytaniem, czy w danej grupie wiekowej są jeszcze wolne miejsca. Aplikacje wysłane bez uprzedniego kontaktu z dyrektorem szkoły nie bedą rozpatrywane. Zapytanie można wysłać klikając tutaj.